Про ресторан

Ласкаво просимо в ресторан океанічної кухні Дон Омар! Це затишний місце в центрі міста з унікальним дизайном. Перший в місті видовий ресторан з справжнім одинадцятиметрових десятитонного морським акваріумом з безліччю різнокольорових рибок і коралів. Потрапляючи в атмосферу підводного світу, ви зможете по – достоїнству оцінити кулінарні шедеври, приготовлені нашими кухарями.

0
З'їдено устриць за тиждень
0 %
Повторних відвідувань
0 %
Задоволених клієнтів
0 лет
У ресторанному бізнесі

Концепція ресторану Дон Омар – рибний ресторан океанічної кухні з широким асортиментом живих морепродуктів і риби в акваріумах нашого закладу. Дон Омар – ресторан без національності. У його меню – риба і морепродукти з усіх кінців світу: це десятки видів риби – королівська дорадо, чилійський сібас, барабулька, тюрбо, морський чорт, австралійська барамунді, морський язик, тунець, дикий норвезький лосось, вугор, чорна тріска, а так само жива райдужна форель, стерлядь, російський осетер, короп і багато іншого.

Різновидів риби
18
Сорта вин
44
Різновидів устриц
12
Папуга Антошка
1
Черепашонок Фил
1

В акваріумах нашого ресторану для гурманів представлені десятки живих морських делікатесів: лангустіни, канадські лобстери, норвезькі краби, лангусти, середземноморські мідії, вонголе, морські їжаки, а так само різні види головоногих (осміногі, каракатиці, кальмари, і більше 10 видів живих устриць) .